Yaklaşımımız


Basit ekipmanlardan kapsamlı kiralama paketlerine size özel çözümlerimizle iş yapmanızı kolaylaştır, üretkenliğinizi artırırız.
Güçlü mühendislik birikimi ve sektör tecrübemiz ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak özel çözümler tasarlar ve sunarız.
Güler yüzlü ekibimizle ihtiyacınız olan her an hizmetinizdeyiz.

Çünkü Taxi Generator kiralamadan fazlasıdır…


İhtiyaç Analizi
Çözüm geliştirme sürecinin en başından itibaren sizinle yakın çalışır, uzmanlarımızca yapılan detaylı ihtiyaç analizleri ile projenizin özel gerekliliklerini net bir şekilde belirleriz. Belirlenen gereklilikleri karşılayacak, yüksek verimli, maliyet etkin makine ve ekipman seçimlerini birlikte yapar, tasarım aşaması öncesi teklifimizi sizinle birlikte tekrar gözden geçiririz.

Çözüm Tasarımı
İşinizi işimiz gibi görür, basit ekipmanlardan kapsamlı kiralama paketlerine kadar tüm çözümlerimizi ihtiyaçlarınızı odağımıza alarak tasarlarız. Sektörünüzün ve projenizin gerekliliklerini yerine getirirken üretkenliğinizi artırarak iş sonuçlarınıza maksimum katkı sağlayacak tasarımlar geliştiririz.

Teslimat ve Destek
İhtiyaç duyduğunuz her yerde kapsamlı çözümleriyle size güç veren Taxi Generator’a her zaman güvenebilirsiniz. Projeniz için gerekli tüm ürün ve ekipmanların zamanında kurulumunu gerçekleştirir, teknik destek ve hizmetlerimizle işletmenize değer katarız.

Ürünlerin verimli çalışmaları için gerekli periyodik bakımları düzenli olarak gerçekleştirir, çalışanlarınızı teknik eğitimler ile projeye hazırlarız. Projenizin planlanan bütçe ve zamanlamalarla devamı sağlayacak ürün ve ekipman iyileştirmelerini önerir, bu iyileştirmelerin planlanan süre içerisinde tamamlanmasını sağlarız.

Taxi Generator olarak biz sadece kurulum ve devreye alma işlemlerini değil aynı zamanda projenin bitmesiyle demontaj işlemlerini belirtilen sürede tamamlayarak proje sahasını güvenli ve temiz kullanıma uygun hale getirerek size teslim ederiz.

Değerlendirme ve İyileştirme
Daha iyisini sunmak için sürekli yeni şeyler öğrenir, size en iyisini sunmak için hiç durmadan çalışırız. Bu inançla her projeyi bir öğrenme fırsatı olarak görürüz. Çözümlerimizin iş sonuçlarınıza katkısını analiz eder, bir sonraki mücadelenizde size güç verecek bulguları sizinle paylaşırız.