Taxi Search

Bilgi Talep Formu


 
 
 

Kampanya, hizmet ve ürünleri ile ilgilibilgi almayı kabul ediyorum.


Taxi Generator bir Teksan Jeneratör markasıdır.

Taxi olarak sizlere daha iyi hizmet ve ürünler sunabilmek için resmi web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ve mobil uygulamamız üzerinden bizimle paylaşmış olduğunuz verileri yasal düzenlemelere uygun şekilde saklarken web sitemizdeki ziyaret deneyiminizi artırmak için çerez uygulamaları kullanıyoruz.

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Bu yüzden 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun öngördüğü tüm ilkeleri benimsiyor, paylaştığınız tüm kişisel verilerin işlenmesi, silinmesi, yok edilmesi, anonim hale getirilmesi, aktarılması, ilgili kişinin aydınlatılması ve veri güvenliğinin sağlanmasıyla ilgili üzerimize düşen yükümlülükleri yerine getirip bu verileri hiçbir koşul altında üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

Sizinle kurduğumuz iletişim ve etkileşimler sırasında kendi rızanız ile paylaştığınız verilerin hangilerinin saklandığını, bu verilerin nasıl kullanıldığını öğrenmek için Gizlilik Bildirimimizi inceleyebilirsiniz.

Gizlilik Bildirimi’ni kabul ederek, yukarıda anılan otomatik yollardan toplanmasına ve/veya depolanmasına rıza göstermiş olduğunuz bilgilerinizin silinmesi ve/veya Teksan Jeneratör’den gelen bildirimlerin iptali için talebinizi Gizlilik Bildirimimiz’de belirtildiği şekil ve kanallardan bize iletebilirsiniz.