Finansal Avantajlar

Atıl Yatırım Probleminizi Çözer...
Özellikle kısa süreli ihtiyaçlarınız için makine yatırımı yapmanız son derece yüksek maliyetlidir. Zaman içerisinde daha farklı çözümlere ihtiyaç duymanız durumunda yatırım yaptığınız makine ve teçhizat atıl duruma düşebilir. Bu gibi durumlarda işletme sermayenizi boş yere harcamış olursunuz.

Oysa kiralama ile yatırım yapmadan farklı tipte makine ve teçhizat kullanma esnekliğine sahip olur, ihtiyacınızın zaman içerisinde değişmesi durumunda kiraladığınız çözümü yeni ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı makine ve ekipmanlarla değiştirebilirsiniz.

Sermaye Kullanım Verimliliğinizi Artırır...
Kullandığınız kadarını ödemenize imkan veren “işletme dostu” yaklaşımı ile sermayenizi verimli kullanırsınız. Böylelikle makine yatırım maliyetine katlanmanıza gerek kalmaz, işletmenizden sermaye çıkışı olmaz.

Vergi Avantajı Sağlar...
Makinenizin kira bedeli aylık olarak faturalandırılır ve faturası kesilen bedelin tamamı aylık gidere atılır. Amortisman hesabının yapılmasına gerek kalmayan kiralama çözümleri işletmenize vergisel avantajlar sağlarken azalan demirbaş stoğunuz sayesinde maliyetlerinizi daha etkin yönetirsiniz.

Bilanço ve Finansman Avantajı Sağlar...
Kiralama sözleşmenizin tutarı bilançonuzda borç olarak görünmez, işletmenizin ticari kredibilitesi azalmaz,

İşletme Gidelerinizi Azaltır...
Kullanıcı hatalarının dışında oluşacak arıza onarımı, yedek parça, genel bakım ile makinelerin başka yerlere taşınması gibi işlemler için personel ve bütçe ayırmanıza gerek kalmaz.

Standart yatırımlarınızda makinelerinizin garanti süreleri sınırlı iken kiralama ile işletmenize aldığınız makine ve ekipmanlar kiralama sözleşme süreniz boyunca garanti altındadır.

Kesintiye Bağlı İş Kayıplarınıza Karşı Tam Koruma Sağlar...
Kiraladığınız makine arızalandığında, tamir için gereken zamanın 24 saatten fazla süreceği ön görülüyorsa ikame jeneratör desteği sağlanarak işletmeniz elektrik kesintisine bağlı oluşacak maddi kayıplara karşı korunur.

Özetle sermayenizi ve enerjinizi işinizi büyütmek için harcarsınız…