Kimiz?


TAXI GENERATOR bir TEKSAN markasıdır…

Türkiye’nin en genç ve en hızlı büyüyen jeneratör kiralama filosuna sahip TAXI GENERATOR’ın yetkili tek distribütörü AS GLOBAL POWER, kiralama ve ikinci el çözümleri ile ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi size getirir.

İnşaat, telekomünikasyon ve teknoloji, spor ve turizm, finans ve perakende, madencilik, sağlık ve sanayi gibi kritik sektörlerin kiralama çözümlerinde tercihi olan TAXI GENERATOR, hızlı, kaliteli ve ekonomik seçenekleri ile işletmenize katma değer sağlar.
 
Kabinli, römorklu, konteyner tipi dizel jeneratör setleri, mobil aydınlatma kuleleri ve yük bankalarının yanı sıra düşük ses seviyeli ve özel tasarımlı ürünleri, hibrit jeneratör gibi esnek seçeneklere sahip Taxi Generator, 10 kVA’dan başlayan tüm güç aralıklarındaki ihtiyaçlara son teknolojiye sahip ürünleri ile cevap verir.

TAXI GENERATOR, kiralama çözümleri ile yatırım ve işletme maliyetlerini minimize ederken atıl ürün riskini de ortadan kaldırır, maksimum fayda hedefli ürün ve hizmetleri ile kiralamadan fazlasını size 7 gün 24 saat kesintisiz teknik desteği ile sunar.

AS GLOBAL POWER’ın sağladığı TAXI GENERATOR Uzun Dönem Jeneratör Kiralama, 5 yıllık uzun döneme yayılmış aylık kiralama seçenekleri ile satın alma maliyetinizi ortadan kaldırır ve ihtiyacınız olan kesintisiz enerjiyi size finansal açıdan ödeme kolaylığı sağlayarak sunar.

Uzun dönem kiralamada satın alma maliyetinden tasarruf etmenin yanı sıra bakım masrafları, karşılaşabilecek riskler ve vergi ödemeleri gibi konuları tamamen devretmenin rahatlığını yaşarsınız.

Uzun dönem kiralama çözümlerinin yanı sıra, AS GLOBAL POWER’ın sunduğu TAXI GENERATOR Kısa Dönem (Operasyonel) Jeneratör Kiralama paketleri ile dönemsel ihtiyaçlarınız için belirlenen aylık sabit bedelleri ödeyerek projenize en uygun jeneratörü temin edebilir, ihtiyacınızın zamanla değişmesi durumunda kiraladığınız çözümü farklı makine ve ekipmanlarla değiştirebilirsiniz.

TAXI GENERATOR’ın Türkiye’de ki yetkili tek distribütörü AS GLOBAL POWER hakkında daha fazla bilgi için http://asglobalpower.com/